اخبار امروز مشهد (1395/9/21)

مشهد به مرکز منطق‌های آموزش جامعه ایمن تبدیل می‌شود

دبیر کمیته بین‌المللی اجلاس جامعه ایمن مشهد 2017 گفت: مشهد به مرکز منطقهای آموزش جامعه ایمن تبدیل می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری با بیان این مطلب در نشست خبری «هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مشهد 2017» که در تالار شهدای شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: شهرداران و مدیران برتر از کشورهای همجوار پاکستان، افغانستان، لبنان، عراق و… برای اجلاس دعوت می‌شوند تا به شعارمان در تبدیل شدن مشهد به مرکز منطقه‌ای آموزش جامعه ایمن دست یابیم.

دریافت 115 اثر در کمیته علمی اجلاس جامعه ایمن

دبیر کمیته علمی اجلاس جامعه ایمن مشهد 2017 از دریافت 115 اثر در کمیته علمی اجلاس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، براتعلی خاکپور با بیان این مطلب در نشست خبری «هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مشهد 2017» که در تالار شهدای شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: جلسات مختلفی در کمیته علمی اجلاس برگزار شده و تاکنون 115 اثر دریافت شده است. مقالات دریافت شده در فرآیند بررسی قرار خواهند گرفت و آثار منتخب در پنل‌های اجلاس و در قالب کنفرانس ارائه می‌شود.

برپایی کارگاه‌های تخصصی تربیت مربی مدیریت بحران توسط اساتید سازمان ملل متحد

سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از برپایی کارگاه‌های تخصصی تربیت مربی مدیریت بحران توسط اساتید سازمان ملل متحد همزمان با برگزاری هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن در مشهد خبر داد.

برخورد شهرداری با هرگونه ساخت و ساز خارج از ضوابط در محدوده کشف رود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و رییس کارگروه تخصصی نجات کشف رود گفت: شهرداری مشهد و دیگر دستگاه‌های مسوول مکلفند با هرگونه ساخت و ساز بی‌رویه و خارج از ضوابط در محدوده کشف رود مقابله کنند.

اجرای طرح هادی روستایی در ۶ روستای حاشیه شهر مشهد

استاندار خراسان‌رضوی گفت: ساخت مسکن روستایی و طرح هادی روستایی در ۶ روستای استان در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در بازدید از پروژه‌های اداره‌کل بنیاد مسکن در حاشیه شهر مشهد اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل ساخت مسکن روستایی و طرح هادی روستایی در روستاهای کشف، کوشک مهدی، صیدآباد، باغون‌آباد، چاهشک و منزل‌آباد حاشیه شهر مشهد است.

 

یک دیدگاه در “اخبار امروز مشهد (1395/9/21)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *